באנר-עסק-עליון-750-90-גדול-מאוד

בונסאי

2 People like it
חנות פרחים ומתנות
478X90-באנר-עסק-תחתון

אחוזה 110 רעננה

Business Benefits:
5% הנחה בקניית פרחים ומתנות
RA'ANANA card holders exclusive

בקניית סידורי פרחים, עציצים ומתנות, ובהזמנת סידורי פרחים

About
ברחוב הראשי בלב רעננה, בפסאג' ברחוב אחוזה 110, שוכנת חנות פרחים ריחנית ומקסימה, "בונסאי" שמה (פרחי כרמלי - לשעבר).

בחנות תוכלו להשיג, סידורי פרחים ייחודיים, עציצים, זרים, וכן מתנות ייחודיות. כמו כן, ניתן להזמין סידורי פרחים לחתונות ולרכבי חתן - כלה.

בדיוק כמו שהפרח מושך אליו דבורים אל הפרח נמשכות הנשים, סידור פרחים יפה ומושקע יכול לפצות על זה ששכחת את יום הנישואים, על סופר קלאסיקו אשר משך את תשומת ליבך יותר מאשתך וכמובן- זר פרחים מסמל פרץ של תשוקה ואהבה.

גם בפרחים, כמו בכל דבר בחיים, צריך לשים לב ולהקפיד על הפרטים הקטנים, על מנת ליצור סידור רומנטי ואוהב יש לבחור את השילוב המרשים של הצבעים, להריח את הפרחים ולבחור את היפים מכל ולא את הכפופים והעייפים.

פרחים מסמלים אהבה, פריחה, אביב, חיבה וחום, זר פרחים קטן יכול לזכות אתכם בחיוך רחב, סידור פרחים מושקע יכול להפוך את אהובתכם למאושרת בנשים ולכן, מאז ומתמיד, אנחנו מזמרים ושרים "דבר אליי בפרחים".

אתם מוזמנים.
Here you can leave your details and message, if you wish this business to contact you.
The information and benefits presented here, are under the responsibility of the business. If this business violates the Terms of Use and does not provide the above benefits when you presenting the appropriate benefits card or providing them without the appropriate card - click here and report to us