באנר-עסק-עליון-750-90-גדול-מאוד

חומרי בניין – דודי אליחי

Be the first to like it
חומרי בניין וכלי עבודה במחירים הזולים בשרון
478X90-באנר-עסק-תחתון

היצירה 8 רעננה

Business Benefits:
שק בי ג'י בונד חינם בקניה מעל 500 ש"ח
RA'ANANA card holders exclusive

קנו חומרי בניין, כלי עבודה, צבעים ועוד. וקבלו שק בי ג'י בונד

About
בחומרי בניין דודי אליחי תמצאו את כל סוגי חומרי הבניין ובכל כמות נדרשת.

מספקים את כל חומרי הבניין לאתר הבניה ובעזרת המנופים שלנו נוריד את

החומרים עד לנקודה הדרושה לכם.אצלנו קיימת מסורת של שנים, לתת שרות ללקוח בתחום חומרי הבניה, מכולות פסולת לבניין, עבודות עפר ועוד..

בחומרי בניין דודי אליחי תמצא את כל סוגי חומרי הבניין ובכל כמות נדרשת. אנו נספק לכם את כל חומרי הבניין לאתר הבניה ובעזרת המנופים שלנו נוריד את החומרים עד לנקודה הדרושה לכם.

אנו נספק לכם מכולות לפינוי פסולת בניין בכל כמות הנדרשת לכם. אנו נשנע את המכולות לאתר הבניה או אתר הפינוי המתאים לכם ולאחר מכן אנו נפנה את המכולות לאתר פינוי פסולת חוקי.

נספק לכם את כל כלי העבודה הדרושים לכם לעבודות הבניין כגון: טוריות, עטי חפירה, דליים, מכונות בטון חשמליות, מנופי הרמה לכל גובה, עצים לבניה וחיזוק, ועוד.

כחברה מובילה בתחום חומרי בניין אנו מתחייבים לעמוד בלוחות זמנים כפי שנדרש וסוכם מראש. אצלנו הזמן הוא משאב חשוב לקבלן הנמצא באתר ההבניה. אנו יודעים ומודעים לחשיבות לוחות הזמנים ואנו פועלים בדיוק בהתאם למה שסוכם בינינו.
Here you can leave your details and message, if you wish this business to contact you.
The information and benefits presented here, are under the responsibility of the business. If this business violates the Terms of Use and does not provide the above benefits when you presenting the appropriate benefits card or providing them without the appropriate card - click here and report to us