באנר-עסק-עליון-750-90-גדול-מאוד

ספורטל ציוד ספורט וכושר

1 People like it
חנות היבואן לציוד ספורט ביתי ומקצועי
478X90-באנר-עסק-תחתון

היצירה 10 רעננה

Business Benefits:
מוט עיסוי מתנה בקניית ציוד ספורט
RA’ANANA card holders exclusive

בקניית ציוד ספורט ב- 1390 ש"ח ומעלה -אופני כושר, הליכון וכו.

About
מאז 1997 הצליחה ספורטל להכניס רבבות ישראלים לכושר, ובזכותם הפכה לחברה המובילה בישראל לייבוא, שיווק ומכירת מגוון רחב של ציוד ספורט וכושר.

על מנת לספק למתאמנים שלנו את חווית האימון המושלמת יש ברשותנו את מיטב הציוד בעל הטכנולוגיה המתקדמת בעולם מהמותגים הבינלאומיים:

FUEL, BIOCOR, IMPETUS ,BODY DYNAMIC, LIFE TECH, USAEON , LIFESPAN FITNESS

מותגים אלו הם חברות המייצאות ציוד כושר לכל העולם ומתמחות בייצור מוצרים ביתיים, מקצועיים ורפואיים ברמה, איכות ובטיחות גבוהים המאושרים על-ידי מכון התקנים הישראלי.

אנו תמיד חושבים צעד אחד קדימה על מנת לשפר את איכות החיים, ולכן אנו הראשונים והיחידים שמביאים לארץ את הליכון השולחן אשר מטרתו ליצור סביבת עבודה בריאה בעזרת פעילות גופנית סבירה.

בזכות המקצועיות והידע הרב שצברנו, אנו מתאימים את הציוד ללקוחותינו בהתאמה אישית של המוצר ללקוח לפי הצרכים והמטרות של המתאמנים .

ברשותנו צוותים מיומנים ומקצועיים אשר עברו הכשרות בהתקנת ציוד הכושר ובאספקתו לכול הארץ.

ספורטל מתמחה במכירת ציוד ובמתן ייעוץ, תכנון והקמת חדרי כושר לגופים צבוריים, חברות ופרטיים.
Here you can leave your details and message, if you wish this business to contact you.
The information and benefits presented here, are under the responsibility of the business. If this business violates the Terms of Use and does not provide the above benefits when you presenting the appropriate benefits card or providing them without the appropriate card - click here and report to us