באנר-עסק-עליון-750-90-גדול-מאוד

דרך הרגל

Be the first to like it
מכון אורתופדי המייצר ומשווק מוצרים אורתופדיים בהתאמה אישית
478X90-באנר-עסק-תחתון

אבן גבירול 123 תל אביב

Business Benefits:
הנחה של 5% על על כל המוצרים האורתופדיים
TEL AVIV – YAFO card holders exclusive

על מדרסים נעלי ספורט, תומכי ברכיים ועוד מוצרים אורתופדיים

About
דרך הרגל הוא מכון אורתופדי בתל-אביב עם ותק של למעלה מ- 23 שנה. המכון מתמחה בשיווק ובייצור של מגוון מוצרים ואביזרים אורתופדיים, לרבות: מדרסים, נעלי ספורט, תומכי קרסול, מגני ברכיים ועוד. כמו כן, הוא מעניק ייעוץ ואבחון חינם לסובלים מבעיות אורתופדיות שונות, כגון: פלטפוס, עקמת, בעיות בעקב אכילס, נכויות וכדומה.

המכון מעניק את שירותיו ללקוחות פרטיים, ללקוחות עסקיים ולעמותות מתחומים שונים מכל רחבי הארץ. כמו כן, הוא עובד בהסדר עם כל קופות החולים: מכבי, לאומית, כללית ומאוחדת.
ייצור בהתאמה אישית
את המוצרים האורתופדיים השונים מייצר המכון בהתאמה אישית ללקוח. אנשי המקצוע של דרך הרגל, האחראים על תהליך הייצור, מקפידים על תהליך עבודה יסודי ומדויק, כדי להגיע לתוצאות הטובות והמתאימות ביותר.

ייצור מדרס למשל, מתבצע על-ידי טכנאי אחד בלבד, המלווה את הלקוח מרגע המדידה ועד למסירת המדרס. אופן עבודה זה מקצר משמעותית את תהליך הייצור והאספקה, אשר אורך כשבוע עד 10 ימים בלבד.

בדרך הרגל מאמינים בשירות מקצועי ואדיב לאורך כל הדרך! צרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית.
Here you can leave your details and message, if you wish this business to contact you.
The information and benefits presented here, are under the responsibility of the business. If this business violates the Terms of Use and does not provide the above benefits when you presenting the appropriate benefits card or providing them without the appropriate card - click here and report to us