About us

אודות

MyCityCard הינו פרוייקט המבוסס על כרטיס ההטבות הסלולארי האישי הראשון בעולם, המונפק ישירות לסמרטפון והניתן להצגה על גבי מסך הסמארטפון. (MyCityCard מוגן בפטנט הנמצא בתהליכי רישום)

מדובר בפרוייקט מהפכני, ייחודי וראשון מסוגו בעולם, שמיועד להוזיל את יוקר המחיה על ידי עידוד פעילותם ושגשוגם של עסקים קטנים, וזאת באמצעות עידוד הקניה בעסקים מקומיים קטנים, על ידי מתן הטבות בלעדיות לתושבי העיר בה פועלים אותם עסקים.

החזון שלנו הוא ליצור מצב בו בכל עיר בעולם המודרני, עסקים קטנים יתנו תנאים מועדפים לתושבי העיר שלהם ושהם מצידם יעדיפו לקנות באותם עסקים קטנים מקומיים שמעניקים להם את אותן הטבות.

ככלל, אנו מאמינים שמצד אחד, לאדם המתגורר בעיר מסויימת מגיע לקבל תנאים מועדפים והטבות ייחודיות מהעסקים המקומיים, ומצד שני שעל תושבים המתגוררים בעיר מסויימת להעדיף לקנות דווקא בעסקים קטנים הפועלים באותה עיר, שאם לא כן, מה שעלול לקרות הוא שהעסקים המקומיים הקטנים, שמהם מתפרנסים אותם תושבים להם שייך העסק, יתמעטו ויסגרו. ובמצב כזה, הרשתות הגדולות יגדלו עוד יותר והשליטה שלהם בחיי תושבי העיר תלך ותגדל. הם יוכלו כמובן להעלות מחירים באין מפריע, כי לא תהיה להם תחרות מצד העסקים הקטנים שפעלו בעיר, ואז כולם יפסידו – תושבי העיר שיוקר המחיה שלהם יעלה ובעלי העסקים הקטנים, שחלק גדול מהם גם מתגורר באותה עיר, שיפסידו מקום פרנסה שפרנס אותם בכבוד.  הם יאבדו את מקום עבודתם ויאלצו לא פעם למצוא את פרנסתם ברשתות שגדלו ותפסו את מקומם, אך הפעם בשכר מינימום.

אז מי אנחנו ומה אנחנו בעצם מציעים

אנו קבוצה של אנשים המאמינים בכוחה של עזרה הדדית. במיוחד עזרה הדדית בין אנשים שחיים באותה סביבה, אנשים שמתגוררים ומתפרנסים באותה עיר.

MyCityCard הוא מיזם ייחודי, שנועד לקדם שיתוף פעולה בין תושבים לבעלי עסקים קטנים הגרים ופועלים באותה עיר.

אנו מאמינים שהמצב הטבעי והנכון הוא שתושבים ועסקים הפועלים באותה עיר, יתמכו אלה באלה.

התושבים מעוניינים להוזיל את יוקר המחיה ואילו העסקים הקטנים מעוניינים להתפרנס בכבוד. 

אם בעלי עסקים קטנים, יתנו תנאים מועדפים, לתושבי העיר בה הם פועלים ותושבי העיר בתמורה לכך,  יעדיפו לקנות מהעסקים הקטנים בעיר  הרי שזו פעולה בכיוון הרצוי.

MyCityCard בא לעודד את שיתוף הפעולה הזה ולתת את הכלים לבעלי העסקים הקטנים, כדי שיוכלו לתת הטבות ייחודיות היוצרות את אותה העדפה לתושבי העיר בה הם פועלים. בנוסף, מאפשרת מערכת MyCityCard להציע הצעות ומבצעים לכלל קהילת המשתמשים במערכת, אשר נמצאים במקרה בקרבת העסק, ובכך להגביר עוד יותר את המכירות בעסקים הקטנים, אך גם זאת – תמיד תוך מתן העדפה לתושבי העיר בה פועל העסק.

פרוייקט MyCityCard פועל במספר רמות. ברמה הראשונה, הוא מאפשר לבעלי עסקים קטנים בעיר שלכם, להופיע באתר MyCityCard העירוני שלכם בחינם וכן באפליקציה התואמת. אך זאת אך ורק בתנאי שהם נותנים “הטבת חובה” ייחודית כלשהי אך ורק לתושבי העיר בה הם נמצאים. “הטבת החובה” היא ההטבה הראשונה המופיעה ברשימת ההטבות בדף העסק שנמצא באתר ובאפליקצית MyCityCard. חשוב לציין כי הטבה זו הינה הטבה שאינה תלויה בשום מבצע אחר שהעסק עורך והיא ניתנת אך ורק לתושבי העיר שיציגו את My City Card העירוני של העיר שלהם הרשום על שמם.

ברמה השניה, מאפשרת מערכת MyCityCard לאותם בעלי עסקים קטנים, להציע הצעות ייחודיות לכלל משתמשי המערכת אשר נמצאים בקרבתם, בתנאי כמובן שהם מציגים בעת הקניה את כרטיס MyCityCard שלהם (למרות שאינו של אותה עיר) עם זאת יש להדגיש, כי הלקוחות מחוץ לעיר המציגים את MyCityCard אינם זכאים לקבל את ההטבות הייחודיות לתושבי העיר אלא רק את אלו שמיועדות לכלל מחזיקי MyCityCard.

מערכת MyCityCard מאפשרת לכל עסק שעונה על הקריטריונים, של “עסק קטן”, כפי שמוגדרים בהמשך,  להירשם ולהשתמש חינם במערכת המציגה את העסק ואת הטבת החובה אותה הוא מציע רק לתושבי העיר שלו.

בנוסף, המערכת מציעה לאותם עסקים, יכולות משודרגות בתשלום סימלי של 30 – 50 ש”ח בחודש. השדרוג מאפשר תצוגה יותר עשירה של העסק, הצגת הטבות נוספות ואף משלוח יזום של הודעות מבצע מיוחדות וקופונים המיועדים רק תושבי העיר וכן כאלו המיועדים לכלל משתמשי המערכת הנמצאים בסביבת העסק.

אנו מקפידים על כך שרק עסקים קטנים שאינם זכיינים או חלק מרשת כלשהי, יוכלו להיכנס למערכת.

מה מוגדר אצלנו כעסק קטן?

עסק קטן הוא עסק שאינו זיכיון או חלק מרשת, עסק שיש לו מקסימום 3 סניפים. עסק שלא מועסקים בו מעל 50 איש.

אם נתקלתם בעסק שאינו עונה על הקריטריונים שהגדרנו כעסק קטן, דווחו לנו על כך ואנו נברר אם אכן זה כך ובמקרה הצורך נסיר אותו מהמערכת.

למרות שכל הפרסום באתר ובאפליקציה הוא על אחריותם הבלעדית של בעלי העסקים המופיעים בו, הרי שאנו לוקחים מאוד ברצינות את קיומם וכיבודם של ההטבות והמבצעים אותם מציג העסק במערכת, בדיוק לפי התנאים שהוגדרו. אם נתקלתם בעסק שאינו מכבד את ההטבות, למציגי הכרטיס, כפי שמוצגות בדף העסק שלו באתר ובאפליקציה, או שמעניק הטבות שמיועדות אך ורק למחזיקי הכרטיס, גם למי שאינו מציג כרטיס – אתם מוזמנים לדווח על כך ולאחר ברור ואזהרת העסק, במקרה והעניין יחזור שוב – נסיר את העסק מהמערכת.

בתחתית כל דף עסק בבאתר ובאפליקציה, יש קישור המאפשר לדווח על הפרה של עסק.

היכן פועלת מערכת My City Card

המערכת נכנסת בהדרגה למגוון ערים בארץ ובעולם, כשההפעלה היא עיר אחרי עיר. לאחר שמצטרפים מספיק עסקים מעיר מסויימת, אנו “פותחים” עיר ומצרפים אותה למערכת.

קרדיטים ותודות

על פיתוח האפליקציה והאתר הופקדה חברת GR Apps שתפקידם היה לבנות את המוצר שיאפשר לממש את החזון שלנו ולהפוך את החלום שלנו למציאות שתאפשר לכם לאתר בעסקים בעיר שלכם את ההטבות המיועדות רק לכם וכן מבצעים בעסקים הקרובים אליכם ומופנים לכלל קהילת במשתמשים במערכת  My City Card.

על עיצוב האתר והאפליקציה, הופקדה המעצבת המוכשרת עפרי גורן, שתפקידה היה להביא את המערכת לכך שיהיה לכם נעים וקל להתמצא בה.

ותודה אחרונה לכם – המשתמשים במערכת הן כלקוחות והן כבעלי עסקים שככל שתהיו רבים יותר, כך נצליח יותר במימוש החזון שיעשה לכולם רק טוב.

אנו חייבים גם תודה לאתר www.flaticon.com שחלק מהאייקנים המדליקים באתר ובאפליקציה, הגיעו ממנו ולמי שיצרו אותם.

Icons made by Freepik, Daniel Bruce, Yannick, OCHA, SimpleIcon, Anton Saputro and Dot on Paper, from www.flaticon.com

Resize image
X
X

sending…

X
enter your email

resend verification link

X

You have to login

X
 • Up to 60 characters
 • Image

  Add photo
X
X
X

Lost your password? Resend verification link
Register as business | Register as customer
X
X
 • Image

  Add photo
X
Create message

You have to login

X
 • Up to 40 characters.
 • Up to 60 characters
 • You can add an image of at least 90 pixels x 90 pixels
 • Image

  Add photo
X
Business Registration
 • terms and conditions
X
Customer Register
 • terms and conditions
X